• Description slide 1

  • Description slide 2

  • Description slide 3

  • 4

    Description slide 4

Copyright 2020 - Custom text here

okazyjne


Fashion Model in Red Beauty Dress, Sexy Woman posing evening Gown, Flying Silk Tail over gray background

fryzuryBlonde woman with curly beautiful hair smiling on gray background.

 

buty

Buty damskie szpilki na wysokim obcasie lśniące  różowym brokatem

modowenewsy

Konkurs!

Uwaga!

Mam dla was konkurs. Do wygrania najnowsza paletka cieni do oczu z Anastasi. Wystarczy na swoim instagramie wstawić makijażowe zdjęcie oznaczone #konkurs oraz oznaczyć mnie pod tym zdjęciem. Osoba z najciekawszą koncepcją i najlepszym wykonaniem wygra. Ogłoszenie wyników do końca maja. 

 Makeup artist applies  red lipstick  . Beautiful woman face. Hand of make-up master, painting lips of young beautiful model. Makeup in progress

#konkurs

Makeup collage. Beauty makeup artist ideas. Colorful lips, eyes, eyeshadows and nail art

Buty na lato 2019

Cześć! Tym razem przychodzę do was z propozycjami fajnych butów, które już teraz można kupić w najpopularniejszych sieciówkach Polskich. Jeszcze dwa tygodnie temu, gdy szukałam nowych butów bardzo się zdziwiłam, ponieważ na sklepowych półkach były już praktycznie same sandały w miejscach, gdzie jeszcze nie tak dawno przecież leżały kozaki i przeróżne botki. Uznałam wtedy, że to stanowczo zbyt wcześnie na takie ekscesy, ale teraz, gdy zrobiło się już trochę cieplej myślę, że warto zastanowić się nad nowymi sandałami. Co nam oferują sieciówki na wiosnę 2019? Otóż, co pewnie nie jest dla nikogo zaskoczeniem, gdyż już od dłuższego czasu można zaobserwować powrót niektórych dawnych motywów w najnowocześniejszych lookach. Mogliśmy się wiec spodziewać, że powrócą również.... szpice! Ja osobiście nie przepadam za tego typu butami, które tak z umiłowaniem poleca w sklepach CCC Julia Wieniawa, ale no cóż, jak kto woli. Aczkolwiek skoro są takie modne, myślę, że warto się nad nimi chwilkę pochylić.

Czytaj więcej: Buty na lato 2019

zapowiedź

Rendered Image

Artykuł dotyczący najmodniejszych fryzur na wiosnę 2019!!!

f t g m